| Kontakti | WebMail  


Rozafa, gruaja e murosur

Rozafa ėshtė zanafilla e njė qyteti tė lashtė e legjendar.
mė tepėr

Qyteti i Shkodrės

Shkodra ka qenė njė ndėr qytetet kryesore shqiptare.
mė tepėr
Motra Tone

Pikturė

Piktura shkodrane ka shkollėn, piktorėt dhe historinė e saj tė veēantė.
mė tepėr
Eva Pepaj - fotomodele

Bukuri Shkodrane

Eva Pepaj. Modelja me origjinė nga Shkodra ka sukses nė Kaliforni, etj.
mė tepėr
Qarku i Shkodrės

Qarku i Shkodrės

pėrbėhet nga Rrethi i Shkodrės, Rrethi Malėsia e Madhe dhe Rrethi i Pukės.
mė tepėr
Humori

Humori Shkodran

Humori ngacmues dhe i veēantė shkodran ėshtė i njohur nga tė gjithė.
mė tepėr
Shėrbime nė Shkoder.net...

Shėrbime nė Shkoder.net...

WebMail, Numratori telefonik, Fjalore on-line.
mė tepėr
Besimet nė Shkodėr

Besimet nė Shkodėr

Qyteti ndahet ndėrmjet dy besimeve kryesore: katolikė dhe myslimanė.
mė tepėr
Free counter and web stats